درباره ما

  • Home
  • /
  • درباره ما

گروه طراحی آروان


گروه طراحی آروان پس از 28 سال فعالیت مشترک تحت عنوان هلپکو در سال 1386 فعالیت مستقل خود را در حوزه مهندسی معماری  داخلی بعنوان یکی از شرکت های تحت پوشش هلدینگ هلپکو آغاز نمود.

رویکرد سیستماتیک و مفهومی به مقوله معماری و تاثیرات بکار گیری معماری داخلی در بناهای ایجاد شده به عنوان یک نیاز واقعی جزو اهداف آروان می باشد. عدم وجود شرکتهای تخصصی در حد مکفی در حوزه معماری داخلی و عدم یکپارچگی در معماری و معماری داخلی بسیاری از فضاهای موجود در کشورمان از تبعات عدم نگرش تخصصی به مقوله های فوق بوده است که تاثیرات آن را در فرهنگ معماری و عدم تعادل های موجود به وضوح توان دید.

در این راستا گروه طراحی آروان قصد دارد در راستای تخصصی محوری و با توجه به وضعیت اجتماعی خود تاثیری هر چند اندک بر بهبود وضعیت موجود و سازماندهی این رشته اشتغال زا داشته باشد.

گروه طراحی آروان دستاوردهای طراحی شده خود را با بهره گیری از متد روز دنیا و متریال های مناسب و استاندارد وبا رویه ها و دستور العمل های تدوین شده به آثار هنری ماندگاردر حوزه معماری تبدیل می نماید تا برگ تاییدی بر اجرایی بودن طرح ها باشد.این امر توسط تیم های اجرایی کارآمد و دوره دیده در گروه شرکت های دیگر هلدینگ هلپکو انجام می پذیرد.همچنین به منظوردستیابی به متریال های مورد نظر، گروه بازرگانی شرکت نسبت به تامین متریال های اجرایی و المان های  دکوراتیو در حد استانداردهای اروپایی نموده است.همچنین تیم طراحی و تولیدی وابسته ، فرنیچر های مرتبط با طرح ها را از بهترین متریال های طبیعی چوب،سنگ،شیشه،چرم و… و همچنبن متریال های تکنیکال روز نظیرکامپوزیت، ورقهای متال و … تهیه و تولید می نمایند.

گروه طراحی آروان دستاورد های خود را  به همه هنر دوستان و همراهان مسیر توسعه و تکامل هنر معماری پیشکش می نماید.

رامین محسنی

رامین محسنی فعالیت حرفه ای خود را از اواخر دهه ۶۰ شمسی بعنوان آرشیتکت آرتیست اغاز نمود. ثمره بیش از دو دهه حضور در زمینه معماری هنری و تلفیق آن با آموخته های آکادمیک در زمینه مهندسی مکانیک, معماری و MBA منجر به ایجاد سبک های خاص برای رامین محسنی در زمینه معماری تمایزگرا و لوکس گردیده است.

داشتن گروه همکاران مستعد, خلاق و کارآمد تحت عنوان گروه طراحی آروان و شرکت هلپکو این امکان را برای رامین محسنی بوجود آورده است تا تجربیات و متد مهندسی هنری خاص ایجاد شده خود را تبدیل به محصولات و آثار معماری ارزشمند نماید.